top of page

VNÚTORNÝ KAZETOVÝ POVRCH NAXOS

NAXOS je veľmi odolný športový povrch použiteľný pre všetky športy (napr. gymnastika, basketbal, futbal, tenis, volejbal, badminton, hokej, in-line hokej, športy pre vozičkárov...). Jednoducho sa montuje - moduly do seba zapadajú, nie je potrebný fixačný materiál.

 

Povrch je odolný voči počasiu, UV žiareniu, ohňu, hubám a plesniam. Minimalizuje možnosť zranenia hráčov. Povrch je priľnavý, nešmýka sa a absorbuje nárazy.

Vlastnosti:

Materiál: Polyuretán-kopolymér

Teplotná odolnosť: -30 až +70°C                   

Typ povrchu: Hladký (NAXOS) 

Rozmery: 1 Modul = 250 x 250 mm

Hrúbka modulov: 11 mm 

Farby: 26 farieb

Každý modul má na každej strane 7 spojovacích bodov pre pevnejšie uchytenie.

Pokládka priamo na betón, parkety, alebo iný rovinatý povrch s použitím hladkej gumovej podložky s hrúbkou 4mm, alebo gumovej podložky so vzduchovými vankúšmi. Doba montáže 1 deň .

Je veľmi ľahko rozoberateľný a vymeniteľný na poškodenom mieste, rovnako ako prenesiteľný na iné miesto. Možnosť farebného zvýraznenia hracích plôch je v cene, rovnako ako okrajové lišty. 

Video pokládky

Na výber máte z 26 farieb:

​ZÁRUKA 15 ROKOV!

Povrch má špičkové referencie z najvyšších súťaží v hádzanej (schválený povrch IHF), stolnom tenise (schválený povrch ITTF), futsale, streetballe, florbale, hádzanej,.. je doporučený mnohými svetovými federáciami:

bottom of page